Domov
O občini
Organi občine
Občinski predpisi
Vloge in obrazci
Natečaji in razpisi
Področja delovanja
Društva v občini Makole
Novice
Forum
Kontakt
Katalog infor. javnega značaja
Povezave
LOKALNE VOLITVE 2010

Oblikovanje in izdelava: J. KaljunOBVESTILO O POPOLNI ZAPORI LOKALNE CESTE
petek, 06 junij 2014
Občina Makole obvešča vse uporabnike občinske lokalne ceste Pečke – Slovenska Bistrica, da bo zaradi izgradnje vodovoda, popolna zapora ceste v območju križišča z regionalno cesto in sicer od torka, 03.06.2014 do torka 10.06.2014. Promet bo v času popolne zapore preusmerjen na občinske ceste in bo potekal na naslednji relaciji: Mostečno – Savinsko – Stopno in obratno. Za razumevanje se vam zahvaljujemo!
 
Vreme v Makolah

Makolski utrinki
u-03.jpg

Prijava

Ste pozabili geslo?
Registracija Ustvari nov uporabniški račun