Domov
O občini
Organi občine
Občinski predpisi
Vloge in obrazci
Natečaji in razpisi
Področja delovanja
Društva v občini Makole
Novice
Forum
Kontakt
Katalog infor. javnega značaja
Povezave
LOKALNE VOLITVE 2010

Oblikovanje in izdelava: J. KaljunPogoji za plakatna mesta v času predčasnih volitev poslancev v državni zbor
četrtek, 12 junij 2014
 

V skladu z 8. členom Zakona o volilni in referendumski kampanji (Uradni list RS, št. 41/2007, 103/2007 - ZPolS-D in 105/2008 - odločba US ) vas obveščamo, da so organizatorjem volilne kampanje za volitve poslancev v državni zbor na voljo vsa plakatna mesta v Občini Makole brezplačno (prvi odstavek 8. člena ZVRK). Postavitev dodatnih plakatnih mest je dovoljena na vseh javnih površinah ob predpostavki, da ne ovirajo prometa in pešcev v skladu z Zakonom o pravilih cestnega prometa (Uradni list RS, št. 109/2010 in 57/2012) ter, da ne ovirajo normalne rabe javnih površin, in sicer brezplačno (drugi odstavek 8. člena ZVRK).

Stroške odstranitve plakatov po volitvah nosijo organizatorji volilne kampanje. Plakati morajo biti odstanjeni najkasneje v roku 15 dni po dnevu glasovanja.

 
 
Vreme v Makolah

Makolski utrinki
u-07.jpg

Prijava

Ste pozabili geslo?
Registracija Ustvari nov uporabniški račun